Соціум

На Промприладі власники бізнесу дискутували про майбутнє

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Минулого тижня в інноваційному центрі Промприлад.Реновація відбувся бізнес-саміт Brave. 

Саміт відвідало більше 200 учасників. Програма для власників бізнесу складалась з трьох паралельних потоків: експорт, інновації та майбутнє. Кожен потік складався з  панельних  дискусій, воркшопів та кейс-стаді, пише Репортер з посиланням на пресслужбу Промприлад.Реновація.

Фото: Антон Куба

На BRAVE summit у нас було дві головні цілі: надати українським підприємцям підходи та інструменти для ефективної трансформації бізнесу. Адже через роботу зі спільнотою франківських та релокованих бізнесів відчували, що саме запит на трансформацію є найбільш болючим. А також створити простір для нових знайомств, – каже подієвий менеджер Промприлад.Реновація Іван Горовський. – Як людина, яка постійно була присутньою в просторі, відчуваю, що з нетворкінгом ми справились на всі 100%. Загалом, почув багато фідбеків від учасників саміту і для нашої команди це найкращий показник результату.

Загалом 46 064 грн (50% коштів), отриманих за продаж квитків організатори направлять фонду Save Ukraine Now.

Фото: Антон Куба

Наступний Brave summit відбудеться вже восени у Львові. Організатори  обіцяють повідомити деталі незабаром на сторінках  Промприлад.Реновація та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у Facebook.

Сміливість, стійкість, солідарність – три слова, які описують Brave саміт та його учасників, – каже проєктна менеджерка офісу економічного зростання USAID Наталія Петрова. В економічному вимірі це про вихід виробників на нові ринки, створення фінансових інструментів і збільшення доступу до існуючих, про партнерства, про новітні тренди і можливості розвитку бізнесу.

Фото: Антон Куба

За словами Наталії Петрової, ці інструменти допомагають стати більш конкурентними.

Люди хочуть ідей, сенсів, думок. Війна не закінчилась ні за 2-3 дні, ні за 2-3 тижні. Я не кажу, що ми маємо відповідь, але ми можемо всі разом подивитися на тренди, подивитися на факти, які про щось говорять, тоді наші висновки стають ґрунтовнішими, – каже учасник форуму, економіст Павло Шеремета.

Фото: Антон Куба
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні