Соціум

На міському озері вандали потрощили нові світильники (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В ніч на 3 травня вандали потрощили світильники на міському озері в Івано-Франківську.

Про інцидент в соцмережі Facebook повідомила керівниця Центру розвитку міста та рекреації Руслана Василюк.

“Сьогодні вночі біля каплички на міському озері вандали позбивали світильники. Збили 7, вкрали 4. Ще раз звертаюся до Муніципальної варти Івано Франківська та Патрульної поліції щодо необхідності патрулювання на міському озері та в парку Шевченка!” – написала Василюк та оприлюднила фото з місця події.

Нові світильники біля міського озера з’явилися на початку цієї весни. У коментарі “Репортеру” Руслана Василюк повідомила, що вартість збитків приблизно 35 тис грн, адже вартість вставлення одного обійшлася місту в 5 тис.

Нагадаємо, ще минулої весни за капітальний ремонт на міському озері взявся Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою. Втім, організація, яка виграла тендер за системою “Prozzoro”, виявилася ненадійною і її довелося замінити.

Цьогоріч департамент за результатом відкритих торгів на роботи з благоустрою міського озера підписав угоди з ТОВ «ПБС» і ПП «Фірма Діко».

Сума двох контрактів становить 8,72 млн грн. Закупівлю проводили за двома лотами. За першим договором, вартістю 5,26 млн грн ТОВ «ПБС» проведе ремонт пішохідної зони довкола озера, з облаштуванням велодоріжки. Також у перелік робіт входить облаштування стрітбольного майданчика.

За іншим контрактом, приватне підприємство «Фірма Діко» облаштує оглядовий майданчик довкола озера. Проект передбачає, що підрядник обладнає майданчик лавками, вуличними меблями, бетонними квітниками і клумбами. Ціна робіт становитиме 3,49 млн грн. Обидві фірми повинні завершити роботи до кінця 2019 року.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.