Соціум

На Коломийщині зростає кількість справ про домашнє насильство

Google+PinterestLinkedInTumblr
За дев’ять місяців 2021 у Коломийський міськрайонний суд надійшло 319 справ про домашнє насильство, з них – 77 за останні два місяці.

Про це повідомила пресслужба судової установи, передає Репортер.

Woman in fear of domestic abuse

“Станом на сьогоднішній день у Коломийському міськрайонному суді на розгляді перебувало 319 справ про притягнення осіб до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства, 77 із яких надішли у період з 01.08.2021 року по 27.09.2021 року. За результатами розгляду даної категорії справ: 87 осіб визнано винними і призначено адміністративне стягнення у вигляді штрафу на суму 16 266 грн., добровільно з них сплачено 6 338 грн.; 8 особам призначено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт; 2 особам – адміністративний арешт”, – йдеться у повідомленні суду.

У суді підкреслюють, що узагальнюючи розгляд справ даної категорії, можна зробити висновок, що факти домашнього насильства у регіоні значно зростають.

Окрім того, там нагадали, що за таке адміністративне порушення можна отримати штраф від десяти до двадцяти (від 170 грн до 340 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, або адміністративний арешт на строк до десяти діб.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.