Соціум

На Коломийщині знову перевірили укриття в школах (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Коломийщині представники місцевої райдержадміністрації та працівники ГУ ДСНС в області знову оглянули захисні споруди та найпростіші укриття закладів освіти.

Цього разу відвідали Снятинську, Печеніжинську та Коршівську громади. Загалом в Коломийському районі перевірили укриття в уже 226 закладах освіти, пише Репортер з посиланням на пресслужбу ІФ ОДА.

У червні в територіальних громадах району відповідні комісії уже перевірили всі шкільні укриття. За результатами цих обстежень виявили заклади, де укриття були не у належному стані, відповідно зараз їх облаштовують всім необхідним.

З того часу минуло кілька тижнів. Отож, перевірили, що за цей час вдалось поправити. Слід зазначити, що роботи тривають в кожному закладі, працівники облаштовують приміщення, встановлюють санвузли, проводять світло, облаштовують каналізацію, закривають отвори мішками з піском, тощо. Керівники працюють над тим, щоб діти навчалися тільки очно та здобували якісну освіту в усіх закладах середньої освіти громад, – йдеться у повідомленні.

На Коломийщині знову перевірили укриття в школах (ФОТО)

Для прикладу, в Снятинській міській територіальній громаді роботи з облаштування укриттів практично завершені.

До того ж окремим заклади освіти рекомендовано використовувати як укриття приміщення інших суб’єктів господарювання. Так, Печеніжинський заклад дошкільної освіти уклав відповідну угоду з підприємцем щодо використання найближчого укриття для захисту дошкільнят. Роботи в цьому укритті завершені.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні