Люди Соціум

На Калущині вода підтоплює села, на автомобіль впало дерево (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Через проливний дощ у Калуському районі підтоплено села Бережницю та Підмихайля. У Калуші випав град, а буревій повалив дерево на автомобіль.

Відео та світлини наслідків негоди прикарпатці публікують у соціальних мережах, пише Курс.

У спільноті “Чорний список Калуша” очевидці опублікували відео повені у селі Бережниця Калуського району. Бурхливі потоки брудної води течуть вулицями села. Звук сирени на відео доданий при монтажі.

“Бережниця затоплена так, що ледь будинки не зносить. Люди приходять плачуть. Геть корови, свині забирають. Бо топить і все. Уже зменшилася трохи вода, але вона своє зробила. Кажуть, що 29-30 ще мають бути дощі”, – розповів UA: Карпати про наслідки повені голова Новицької ОТГ Михайло Срібняк

У телеграм-чаті Повінь.Добровольці опублікували відео повені у селі Підмихайля.

У Калуші сильний вітер повалив на автомобіль дерево. На місці працюють рятувальники.

Фото:pashkalyan9950

У ДСНС повідомляють, що у зв’язку зі зливами ввечері 28 травня та впродовж 29-30 травня на ріках області очікується підйом рівнів води на 0,3 – 1,5 м, місцями на окремих ділянках до 2 м над рівнями 28 травня. Можливий вихід води на заплаву.

При сильних зливах можливе формування значного місцевого та схилового стоку, в горах існує загроза утворення локальних селевих потоків.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.