Соціум

На Городенківщині встановлять лавки, зроблені з переробленого пластику

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У серпні ГО “Гірський рятувальний центр” почала реалізацію проєкту “Еко-щит Дністра” в рамках своєї програми “Рятувальники для природи”. Тож невдовзі у відпочинковій зоні біля села Копачинці Городенківського району встановлять лавки, які виготовили із переробленого пластику.

Минулого тижня на потічку до Дністра з с. Копачинці (Городенківський район Івано-Франківської області) встановили “пастку” для сміття. Також, оглянули приміщення, куди передамо контейнери та куди незабаром місцеві мешканці зможуть приносити для подальшої переробки сортовані відходи. Про це йдеться на сайті “Еко-щит Дністра”, передає Репортер. переробленого пластику

Наступного тижня веземо туди інформаційні стенди та лавки для відпочинкової зони (пластикову основу лавки з перероблених кришечок нам виготовили в Одесі, наша майстерня ще не має власного термопресу).

Для довідки: Проєкт “Еко-щит Дністра” впроваджується ГО “Гірський рятувальний центр” спільно з ОКП “Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича” за Програмою підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яку реалізовує Асоціація “Єврорегіон “Карпати  Україна” в рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку» спільно з Міністерством розвитку громад і територій України, Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями, що фінансується за кошти Державного бюджету України, отриманих на фінансування Програми підтримки секторальної політики – Програми підтримки регіональної політики.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.