Соціум

На Франківщині влітку візьмуться робити укриття у дитячих садках

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Прикарпатті в усіх дитячих садках області за підтримки Міжнародної гуманітарної організації Save The Children в Україні облаштують укриття.

Про це повідомила голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

За словами Онищук, для облаштування укриттів і сховищ у закладах освіти Прикарпаття для області з державного бюджету скеровано субвенцію у сумі 20 мільйонів гривень. Проте ці кошти не можна скерувати на створення укриттів у дошкільних закладах. Тому звернулися до міжнародних благодійних організацій.

Вчора під час зустрічі Світлани Онищук із представниками міжнародної організації Save The Children було домовлено про облаштування укриттів у закладах дошкільної освіти.

Читайте тауож: Службове житло отримали 22 сім’ї прикарпатських правоохоронців, які першими вирушили на фронт

Від початку війни Івано-Франківщина прихистила майже 150 тисяч внутрішньо переміщених людей, серед яких 40 тисяч дітей, – розповіла Світлана Онищук. – Тож коли ми говоримо про забезпечення людей новими робочими місцями, виникає питання влаштування дітей, батьки яких будуть зайняті на роботі. Тому за час літнього періоду потрібно облаштувати якомога більшу кількість бомбосховищ.

Під час зустрічі підписали меморандум про взаєморозуміння між Івано-Франківською ОДА та представництвом Save The Children в Україні. Меморандум сприятиме подальшій взаємодії та посиленню співпраці в сфері прав дітей.

Принагідно очільниця області ознайомила партнерів із соціальним проєктом «Турбота про родину Героя» та висловила впевненість, що за підтримки цієї міжнародної організації на Прикарпатті зможуть реалізувати чимало важливих і корисних проєктів для дітей.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.