Соціум

На Франківщині облаштують шелтер для жінок, що постраждали від сексуального насильства з боку військових рф

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Спільнота Eleos-Ukraine повідомила про відкриття на Франківщині ще одного реабілітаційного шелтера – для жертв сексуального насильства у війні з рф.

Соціальне служіння для нас означає бути поруч з тими, хто зазнав болю або несправедливого ставлення до себе. Вже багато років ми займаємося допомогою жінкам, що постраждали від насильства, захищаємо права людей включно із уразливими спільнотами. В час великої війни ми спрямовуємо наші зусилля на допомогу українцям, що також постраждали від війни, – пишуть на сторінці спільноти у фейсбуці. – В жовтні ще один реабілітаційний шелтер відкриється на Франківщині та прийматиме жінок, що постраждали від сексуального насильства з боку військових рф.

Елеос-Україна нагадала, що нещодавно відкрила 4 прихистки у західних областях для постраждалих від війни, насильства та дискримінації. Один із них – недалеко від Франківська.

У створенні реабілітаційного шелтера для жінок, що постраждали від сексуального насильства з боку військових рф, на Прикарпатті допомогли закордонні партнерські організації.  Тут жінками та їхніми родинами будуть опікуватись професійні психологи та соціальні працівники. Жінкам буде надана також гуманітарна допомога, гарантована конфіденційність та гендерно чутлива комунікація.

Однією з головних задач проєкту є також забезпечення та надання якісної медичної допомоги. Для цього відремонтували гінекологічне відділення спеціалізованої державної клініки в Івано-Франківську.

Тут клієнтам буде гарантована конфіденційність, а також затишні та наближені до домашніх умови перебування в палатах.

Контакти для звернення:

+380 98 389 7706

Проєкт також співпрацює з міжнародними правозахисними організаціями та державними органами, які забезпечать захист та покарання для тих, хто вчинив сексуальні злочини.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.