Соціум

На Франківщині матір трьох дітей пройшла відбір до штурмової бригади «Лють»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Івано-Франківщині 378 людей звернулися до Нацполіції, аби вступити до об’єднаної штурмової бригади «Лють». Станом на 21 лютого відбір пройшли 22 кандидати. Серед них — матір трьох дітей, дружина військовослужбовця та юристка Марія Карп’юк. Про те, як відбувався відбір до військового формування, пише Репортер з посиланням на Суспільне.

матір, Лють, Франківськ
Матір трьох дітей, дружина військовослужбовця та юристка Марія Карп’юк

У мирному житті Марія Карп’юк виховує дітей і допомагає людям захистити свої права та законні інтереси. Утім, каже жінка, не може стояти осторонь боротьби проти російських окупантів.

Коли ти бачиш несправедливість у правоохоронній та судовій системах, ти хочеш щось змінити. Я вважаю, що саме ця війна повинна змінити нас, щоб не було ані корупції, ані людей, які своїми діями ганьблять державу. І кожен до цього має долучитися — не зважаючи на те, чоловік це чи жінка, — говорить доброволиця Марія Карп’юк.

Читайте також: «Діти навіть не плакали». Начальниця поїзда Галина Соловей про перші евакуаційні рейси (ФОТО, ВІДЕО)

Жінка каже, вирішила долучитися до бригади «Лють», надихнувшись прикладом чоловіка Василя, який пішов служити добровольцем 25 лютого 2022 року.

Він воював на Харківському напрямку і розповідав страшні історії. Найважче було психологічно. І саме через те, що я почула від нього, захотілося самій взяти участь і побачити зсередини, як усе відбувається, — розповідає Марія Карп’юк.

Станом на 21 лютого відбір до штурмової бригади «Лють» пройшли 22 кандидати, розповів Суспільному її представник Андрій Лис. З його слів, окрім фізичних навичок та психологічної витривалості, члени комісії звертають особливу увагу на рівень правових знань кандидатів.

Читайте: У пам’ять про брата. Мар’яна Ковальчук, сестра загиблого героя з Калуша, збирає історії полеглих для цифрових пам’ятників

“Кандидати приходять до нас вже з результатами тестів. Комісія оцінює ділові та людські риси. Ми ставимо запитання, з якими стикається людина у будь-який час у тій чи іншій ситуації. І вже оцінюємо рівень відповідей на питання”, — пояснює Андрій Лис.

Штурмова бригада «Лють» — воєнізований підрозділ, завдання якого полягає у виявленні та знищенні ворога, розповідає начальник Нацполіції області Сергій Безпалько. Упродовж лютого рекрутинг проводили у ЦНАПах районних центрів Івано-Франківщини, а з 20 лютого долучитися до бригад «Гвардії Наступу» можна у ЦНАПах Галича, Рогатина та Долини.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.