Соціум

На Франківщині через сильний вітер є аварії на лініях електромереж

Google+PinterestLinkedInTumblr

На Прикарпатті панує сильний вітер, який обламує гілля та повалює дерева. Станом на 11:00 у зв’язку із негодою на території області фіксуються аварії на лініях, що призводять до вимкнень.

Ці вимкнення не є плановими та не пов’язані із графіками, пише Репортер з посиланням на Прикарпаттяобленерго.

аварії

Найбільше вимкнень протягом доби зафіксовано в гірських регіонах області, Калущині, Рожнятівщині, Верховинщині, Косівщині. Поодинокі вимкнення є і на решті території області. Рекордною є кількість повідомлень про обриви проводів на лінії, тому будьте дуже обережними поруч із енергообладнанням. Бригади уже працюють на місцях аварій!

Оскільки аварійні ситуації сьогодні накладаються на вимкнення за графіками, кол-центр компанії перенавантажений однотипними запитаннями від клієнтів, які стосуються графіків погодинних вимкнень.

У зв’язку із цим, додзвонитись в кол-центр не мають змоги люди, які хочуть повідомити про аварійні ситуації в мережах.

Обриви проводів на лініях під напругою загрожують життю мешканців! Якщо про ці ситуації не знають у колцентрі, диспетчери не можуть знеструмити небезпечну ділянку, що загрожує нещасними випадками через ураження струмом. Удар струмом може призвести до смертельних випадків.

Просимо мешканців та представників бізнесу Прикарпаття телефонувати на кол-центр компанії виключно через виявлення обірваних проводів та інших небезпечних ситуацій в мережах. Це допоможе вберегти життя людей та тварин, – кажуть в обленерго.

Змін у застосуванні графіків наразі немає. Усі відхилення від них – це аварійні ситуації.

Вся інформація про вимкнення за графіком доступна на сторінці компанії у Facebook https://www.facebook.com/oe.if.ua/ , сайті компанії https://oe.if.ua/uk/emergency_shutdowns або у чат-боті Viber https://chats.viber.com/oeifuabot, де можна також подати заявку про вимкнення та дізнатись орієнтовні години відновлення електропостачання.

Дізнатись про стан аварійних вимкнень можна за посиланням https://oe.if.ua/uk/shutdowns_table. Отримати відповіді на інші запитання можна за електронною адресою кол-центру call-centr@oe.if.ua.

Важливо! Помітивши обірваний провід, не наближайтесь до нього ближче, ніж на 8 метрів та за можливості обгородіть ділянку навколо місця аварії в радіусі 8-10 метрів, щоб попередити інших. Не намагайтесь усунути поломку самостійно – дочекайтесь приїзду фахівців. Бережіть себе.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.