Соціум

На Франківщині через дощі очікують підйом води у річках – оголосили штормове попередження

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У зв’язку з короткочасними дощами, 22 – 23 травня на рiчках області можливі локальні підйоми рівнів води на 0,2 – 1 м. На річках Ворона та Свірж очікують продовження підйому на 0,1 – 0,6 м над рiвнями 22 травня станом на 08:00.

Мiсцями – початковий вихiд води на заплаву, часткове пiдтоплення с/г угiдь, перевищення вiдмiток затоплення прирiчкових населених пунктiв, госпоб`єктiв у Рогатинському i Тисменицькому районах. Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту ОДА.

Наразі, як повідомляють рятувальники,  станом на 11:00 22 травня опади на території області припинилися, спостерігається спад рівня води в місцевих потічках. Рівень води в річках перебуває в межах свого русла. Підрозділами Управління ДСНС України в області здійснено 14 виїздів для надання допомоги населенню по ліквідації наслідків негоди.

22 – 24 травня на Днiстрi в дiлянцi Галич – Залiщики очiкується пiдйом рiвнiв води на 1 – 1,5 м над рiвнями 22 травня станом на 08 год. Мiсцями затоплення заплав, часткове пiдтоплення с/г угiдь.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.