Соціум

На День серця у Франківську надали 1000 медичних послуг

Google+PinterestLinkedInTumblr

В рамках відзначення Всесвітнього дня серця на Вічевому майдані  у Франківську  відбулась акція «День здоров’я». Під час акції перевірили стан свого здоров’я понад півтисячі містян та гостей обласного центру. Про це повідомив головний державний санітарний лікар Прикарпаття Руслан Савчук.

З метою профілактики та можливості раннього виявлення серцево-судинних захворювань учасники заходу зробили електрокардіограму з розшифруванням та отримали кваліфіковану консультацію кардіолога.

Також, мобільні бригади працювали в медичному автобусі. Бажаючі вакцинувались від COVID-19, дифтерії та правцю.

Чимало громадян звернулись за консультацією до вузькопрофільних спеціалістів, зокрема, офтальмолога, дерматолога, психолога, сімейного лікаря та соціальних працівників. Проводились обстеження на пересувному флюорографі.

Окрім цього були доступні експрес-тестування на вміст рівнів цукру та холестерину в крові. Фахівці проводили вимірювання артеріального тиску та антропометричних даних. Надавали консультації щодо дотримання здорового способу життя, шкоди тютюнопаління та вживання алкогольних напоїв.

Під час акції «День здоров’я» працювали Центр сучасної офтальмології, КНП “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради”, КНП “Центр первинної медичної консультативно-діагностичної допомоги Івано-Франківської міської ради”, Центр легеневих захворювань та Управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.