Соціум

М’які меблі – що потрібно знати при виборі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Одним з важливих елементів інтер’єру являється м’яка частина. Вона створює атмосферу комфорту та затишку. При цьому має бути зручною і практичною. Купуючи подібні речі, всі сподіваються на те, що вони служитимуть довго. Тож потрібно знати основні характеристики і деякі нюанси перед тим, як йти в магазин. Щодо виробника, то варто звернути увагу на продукцію компанії Interia, яка відрізняється вишуканістю, якістю, комфортністю.

Особливості виробництва та догляд

Сучасні технології виготовлення можуть відрізнятись від традиційних. Пов’язано з тим, що кожна компанія-виробник намагається створити щось нове, неповторне, оригінальне. Це стосується і матеріалів, які використовуються при цьому. Головне, щоб вони були максимально безпечними, практичними.

Незважаючи на нові технології, порядок дій, під час виготовлення м’яких меблів, не змінився. Як і сотні років назад, спочатку виготовляють каркас, потім в швейному цеху створюють чохли. Кожен етап виробництва контролюється, навіть перед тим як пакувати, ще раз проводиться ретельна перевірка.

Давно відомо, що м’яка частина меблів потребує догляду. Її періодично потрібно чистити від пилу, бруду, а зберігати в сухому місці. Також варто уникати прямого сонячного проміння і великого перепаду температурного режиму.

Які критерії важливі під час вибору?

Купуючи м’які меблі, потрібно враховувати наступні аспекти:

  • Розміри кімнати – в залежності від того, яке за розміром приміщення, такі предмети інтер’єру і потрібні, бо великі нагромаджуватимуться, заважатимуть вільно рухатись, а замалі виглядатимуть дещо кумедно.
  • Призначення – якщо диван буде використовуватись часто в якості ліжка, то необхідно підібрати максимально простий механізм трансформації. Для проведення вільного часу за переглядом телевізора достатньо дивана-софи чи схожої модифікації.
  • Каркас – виготовлятися основа може з деревини або металу. Існують і більш дешеві синтетичні варіанти. Тож вибирати потрібно, орієнтуючись на бюджет і потреби.
  • Оббивка – для матеріалів, якими обтягують конструкцію теж існує багато різних вимог. Вони можуть бути як натуральними, так і синтетичними, але відповідати міжнародним стандартам безпечного використання. Важливо, щоб тканина була міцна, вогнетривка, зносостійка.

Також враховується колір. Він зазвичай підбирається під загальний дизайн приміщень – контрастний чи гармонійний.

М’які меблі вибирати можна за різними характеристиками. Основними являються розміри, якість, призначення і вартість.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.