Соціум

“Москва палає”, Патрон чи калина. Укрпошта голосуванням обере тему нової марки

Google+PinterestLinkedInTumblr
У суботу, 14 травня, Укрпошта запустила народне голосування за тему нової марки. Переможця оберуть 21 травня.
На голосування пропонується п‘ять варіантів. Переможе варіант, який отримає найбільше лайків. Тему нової марки буде випущено вже влітку цього року, пише Репортер.
Новини Івано-Франківськ
“Голосування за ескіз марки з кораблем дало чітко зрозуміти, що філателія — це історія не лише про поштову валюту чи колекціонування, а про громадянську позицію, яку чути на увесь світ. Ми хочемо, аби такий народний вибір став доброю традицією для українців, які можуть долучитися до творення сучасного філателістичного мистецтва в Україні”, – повідомляють в Укрпошті.
Голосування за тему нової марки триватиме до 21 травня включно. Українці можуть обрати з-поміж п‘яти тем: “Героям слава!”, “Путін, москва палає, Гаага чекає”, “Песик Патрон з ДСНС”, “Ой, у лузі червона калина”, “Доброго вечора, ми з України”.
Аби проголосувати за тему нової марки у Facebook, потрібно лайкнути фото з нею в оригінальному пості Укрпошти. Також голосування буде проходити у застосунку Дія та в інших соцмережах Укрпошти: Instagram та Telegram.
Голоси будуть враховані зі всіх офіційних джерел. Результати обіцяють оголосити  22 травня. Тему, що збере найбільше голосів, використають у наступному поштовому випуску, що буде вже у червні-липні.
Нагадаємо, поштову марку “Русский военный корабль, иди нах*й” ввели в обіг 12 квітня. Її назва – слова українського прикордонника Романа Грибова острова Зміїний. Марку з відомим посиланням корабля продали на аукціоні за 5 млн гривень. Гроші від продажу поштової марки відправили Збройним силам України.
Попит на марку був безпрецедентним. Вже 20 квітня Укрпошта повідомила, що українці придбали 700 тисяч марок. Люди стояли у кілометрових чергах до відділень. Після цього її продаж у відділеннях призупинили.
Також «Укрпошта» планує видати нову марку, присвячену боротьбі України проти російських окупантів. Марка називатиметься «Українська мрія», її планують видати вже незабаром. Цю ілюстрацію ще до війни намалювала одинадцятирічна Софія Кравчук з Волинської області для участі у конкурсі «Що для мене Україна?».
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.