Влітку ми зазвичай починаємо страждати від набридливого писку комарів над вухом та їхніх не таких болючих, але дуже сверблячих укусів. Не годиться також, щоб у вікна залітали мухи або бджоли з осами, чиї укуси вже більш суттєві. Уберегтися від всього цього можна за допомогою москітних сіток, які можна, до речі, встановлювати як на вікна, так і на двері.
Давайте придбаємо москітну сітку
Сьогодні ми вже не біжимо до найближчої господарської крамниці, щоб придбати необхідну в господарстві річ. Ми зазвичай зручно всідаємось на кріслі чи дивані та відкриваємо каталоги інтернет-магазинів. Обов’язково відкрийте сторінку https://fabkom.com.ua/uk/, щоб переглянути велику кількість товару, представленого тут. До речі, ви можете й самостійно розрахувати вартість москіти, яка вам сподобалася – на сайті є зручний калькулятор, який дозволить це зробити. Вам залишиться тільки ввести необхідні дані та обрати спосіб доставки та оплати. Ваша покупка зроблена!
В чому особливість рамкових москіток
Найчастіше рамкові сітки виконують з ПВХ, скловолокна або алюмінію. Їх можна встановлювати як з внутрішньої, так і зовнішньої стулки вікна. Зазвичай такі сітки виготовляють з розрахунку на стандартні віконні отвори. Серед матеріалів, що використовуються для виготовлення полотна для рамки:
- фіберглас;
- нейлон;
- поліестер;
- бавовна.
Використання цих матеріалів надає сіткам різні властивості. До прикладу, бавовна є менш міцною у порівнянні з іншими матеріалами, але не має різкого запаху. А ось поліестерові основи мають прямо протилежні характеристики. Втім, усі рамкові москітні сітки об’єднує легкість встановлення та зручність використання на будь-якій поверхні, чи то дерево, чи то ПВХ.
Ручки для москітних сіток
Найбільш відомими й поширеними сьогодні є такі ручки:
- М’яка пластикова ручка на гумовому кріпленні. Сітка з такою ручкою є найменш довговічною.
- Тверда ручка зі спеціальними кріпленнями, що роблять зручним монтаж, слугуватиме не менше п’яти років.
- Найбільш міцною є металева ручка, що кріпиться заклепками. Такі ручки можуть надійно служити не менше десяти років.
Додамо, що кожний з варіантів ручки можна легко міняти, якщо втрачена надійність. Це можна зробити самостійно, оскільки процес заміни нескладний.
Догляд за москітною сіткою
Щоб не скоротити передбачений термін експлуатації сітки, за нею слід доглядати. Це нескладно. Вам потрібно лише прослідкувати, щоб до початку морозів сітку була знято. Її не варто залишати на мінусових температурах, які псують пластик. І ще одне: обов’язково почистіть сітку перед тим, як прибрати її на зиму в дальній кут. Для цього можна використовувати звичайні засоби для чищення.
На правах промо
Comments are closed.