Соціум

Місто купить ще 15 автобусів, додамо два маршрути – Марцінків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цього року для Франківська придбають ще 15 автобусів і запустять ще два комунальні маршрути. Про це в ефірі радіо “Західний полюс” повідомив міський голова Руслан Марцінків. За словами мера, автобуси будуть вже у вересні, пише “Репортер“.

Нагадаємо, з 1 лютого у Франківську комунальний маршрут №23 продовжили до Дем’янового лазу. Міський голова каже, таке рішення про збільшення протяжності маршруту прийняли на прохання мешканців.

Там і дачі, і велика кількість населення. Тому маршрут 23 збільшує свою протяжність, – каже Марцінків.

Також за його словами, цього року планують додати ще два автобуси на маршрут №55. Загалом цього року докуплять ще 15 автобусів і буде як мінімум два нові комунальні маршрути.

Є проблема з 44 маршрутом, на який – багато нарікань. Є на 25 маршрут нарікання. Зважаючи на те, що зараз погіршилася логістика і є певні критерії на придбання, ми орієнтуємося, що ці автобуси могли б бути до вересня цього року. І запуск цих маршрутів мав би бути у вересні. Які ще маршрути будемо запускати, не знаю. Але очевидно, що першочергово це буде 44 маршрут, – говорить Руслан Марцінків.

Авторка: Ольга Суровська

Читайте: Як ми навчились жити з війною або Про адаптацію, біль і злість

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.