Соціум

Місто готує позов до суду по готелю “Дністер” – Марцінків просить юристів долучатися

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Місто готує позов до суду по готелю “Дністер”. Міський голова Руслан Марцінків просить юристів і активістів долучатися до складання позовної заяви. Каже, треба об’єднати зусилля, аби потім не нарікали на нього, що суд програли, пише Репортер.

Дністер

Мені пишуть по готелю “Дністер”. Місто прийняло рішення подавати до суду. Але аби потім не було звинувачень, що місто щось неправильно подало, неправильно склало позовну заяву, будь ласка, просимо активістів, юристів долучатися. Судитися мала би ОДА та держава, бо дозволи вони давали, – каже Марцінків.

Надія Кедик, очільниця юридичного департаменту, займається цим питанням. Мер, каже, підготували запити на всі органи, які надавали всі дозвільні документи.

“Якщо людина дала слово, то вона має його дотримуватися. І дуже негарно виглядала заява представника готелю “Надія”, що не дала можливості розісклити війна. Не треба все списувати на війну. Ця позиція неприйнятна. Долучіться до суду і покажіть, що ми можемо добиватися результату, – додає Марцінків.

Нагадаємо, минулої суботи кілька сотень франківців зібралися під стінами готелю на “екскурсійну подорож” уздовж історичної будівлі готелю “Дністер”, щоб вкотре стати на її захист. Вимагали у власників – родини Бойко – повернути будинку його первісний вигляд і звільнити колонаду від скла.

Власники готелю кажуть, розіскління колонади не буде. Такою наразі є позиція власників готелю. У коментарі телефоном заступник генерального директора фірми “Надія” запевняє – усі необхідні документи у них є, роботи здійснювали згідно з погодженим у столиці проєктом, а простір під колонами – приватна власність.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.