Соціум

Міцелярна вода CeraVe: чим вона особлива і кому варто спробувати?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Мабуть, кожен, хто хоча б трішки цікавиться сучасною косметикою для догляду за шкірою, чув про бренд CeraVe. Це французька компанія, що створює дерматокосметику – засоби, які мають максимально безпечний гіпоалергенний склад, завдяки чому підходять для чутливої, схильної до алергії та атопії шкіри. Крім широкого асортименту кремів та лосьйонів, є в асортименті CeraVe міцелярна вода з особливим складом. Чим цей косметичний продукт відрізняється від аналогічних засобів мас-маркет сегмента і кому може бути корисним – розповідаємо.

Міцелярна вода CeraVe: чим вона особлива і кому варто спробувати?

Для чого користуватися міцелярною водою?

Традиційно міцелярну воду застосовують для очищення обличчя від забруднень, макіяжу, себуму. На відміну від гелів чи пінок для вмивання, цей засіб після використання не потребує змивання, чим, власне, й заслужив особливу любов у багатьох жінок.

Проте коли говорити про міцелярну воду CeraVe, то крім основної функції – легкого очищення шкіри, цей засіб має й деякі інші переваги. Мільйони жінок по всьому світу вибирають засіб саме цього французького бренду, тому що він:

  • не сушить шкіру;
  • не викликає подразнення шкірного покриву чи слизових оболонок очей;
  • некомедогенний;
  • заспокоює чутливу шкіру.

Засіб не містить віддушок, потенційно небезпечних для шкіри добавок. Формула міцелярної води CeraVe створена за участі професійних дерматологів такою, щоб цією косметикою могли безпечно користуватися люди з алергією, атопічним дерматитом чи іншими дерматологічними захворюваннями.

У чому унікальність міцелярної води CeraVe?

Скоріш за все, для багатьох і цих переваг міцелярної води CeraVe достатньо для того, щоб зробити вибір в користь такого засобу. Однак особливості косметики бренду на цьому не закінчуються. В складі косметичного продукту містяться кераміди, які наділяють його унікальними властивостями.

Кераміди для шкіри людини є незамінними компонентами. Молодий, здоровий шкірний покрив, захищений від негативного впливу зовнішніх факторів, самостійно виробляє кераміди в достатній кількості. Це особливий вид ліпідів, які відповідають за збереження балансу вологи в шкірному покриві. Коли цих речовин в організмі недостатньо, шкіра швидко пересихає, лущиться, на ній рано з’являються зморшки, виникають дерматологічні проблеми різної важкості. Крім того, шкіра стає більш вразливою до впливу патогенних мікроорганізмів та алергенів.

Так ось, в складі міцелярної води CeraVe міститься комплекс керамідів, які в час використання засобу проникають у шари шкірного покриву і відновлюють захисний водно-жировий бар’єр. Саме ця особливість зробила косметику CeraVe вкрай популярною у світі, а дерматологи рекомендують її своїм пацієнтам, схильним до шкірних проблем. А ви вже пробували косметичні засоби з керамідами? Якщо ні, то осінь – найкращий час вводити у свою щоденну рутину косметику з таким складом.

 На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.