Соціум

Мешканці Городенківщини перекрили дорогу у центрі Франківська (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Жителі Городенківського району вийшли на акцію протесту та перекрили дорогу у центральній частині Івано-Франківська. Зокрема, заблокували вулицю Шпитальна та частину – Грушевського. Люди вимагають ремонту дороги районного значення Семаківці-Чернелиця.

Один із протестувальників та колишній голова Далешівської сільської ради Петро Малик розповів, що ще другого вересня жителі проводили таку акцію протесту в Городенці. Тоді люди вимагали ремонту доріг Семаківці-Чернелиця та Вікно-Хмелева. За його словами, гроші на останню виділяли, проте їх таки не освоїли, пише Суспільне Карпати.

Фото: Суспільне Карпати

“Тендер виграли, є переможець конкурсу, а кошти, які були виділені, перекинули на інше. Ця дорога є важлива, бо навколишні села живуть за рахунок цієї дороги, а вона у дуже розбитому стані. Раніше керівник ДП “Дороги Прикарпаття” Андрій Сазонов пообіцяв зробити ямковий ремонт, а на 2021 рік – закласти гроші на виготовлення проєктно-кошторисної документації. Але слова вони не дотримуються, бо на дорозі Семаківці-Чернелиця зробили ямковий ремонт 2-2,5 км, а далі – ні. А нам цими дорогами ще цілу зиму їздити”, – каже Петро Малик.

Люди вимагають провести ямковий ремонт до траси Семаківці-Чернелиця та наступного року внести в план її капітальний ремонт, а також відремонтувати дорогу Вікно-Хмелева.

Фото: Суспільне Карпати

Жителі кажуть, що цей автошлях вже 30 років – без капітального ремонту та знаходиться в критично-аварійному стані. Дорога є непридатною для проїзду. На відновлення цих шляхів на Городенківщині потрібно 60 мільйонів гривень.

Фото: Суспільне Карпати

Також селяни застерігають, якщо їхні вимоги не виконають, вони поїдуть у Київ на мирні акції протесту до Кабміну, Верховної Ради і Офісу Президента.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні