Соціум

Марцінків просить франківців не ставити замки на підвали – оперативна інформація

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Комендантська година, менше світла на вулицях, допомога нужденним, прохання тримати всі можливі укриття відкритими.
Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінів оприлюднив оперативну інформацію на 25 лютого, пише Репортер.
Марцінків новини Івано-Франківська
От, що сказав Марцінків:
  • Від сьогодні з 22 до 8 у місті запроваджено комендантську годину. В цей час вештатися містом не можна.
  • Встановлюємо блокпости в області, невдовзі будуть і навколо нашої громади.
  • Департамент соцполітики буде обдзвонювати самотніх пенсіонерів та інвалідів 1 групи, дізнаватися які є потреби в ліках та харчах. Таких людей у нас багато, тож обдзвін займе певний час. Якщо знаєте, що по сусідству є самотні або немічні люди, заходьте та питайте чи не потрібно їм нічого та по можливості допомагайте.
  • Центр координації дій на залізничному вокзалі відкритий для допомоги потребуючим. Також він відкритий для потенційних потреб територіальної оборони. Зауважу, що паливо для потреб тероборони та критичної інфраструктури наразі є. Контакти для координації – 1580, 0670101580, 0500101580.
  • Також дав розпорядження не закривати сховища. Люди можуть самоорганізовуватися та ставити замки на підвали. ПРОХАННЯ ЦЬОГО НЕ РОБИТИ! Схованок має бути відкритим та доступним за лічені секунди!
  • Звертаю вашу увагу на вимкнення освітлення після 23:00. Це стосуватиметься ВСІХ найближчими днями! Ліхтарі на вулицях, вивіски, освітлення дворів та яскраве світло в будинках має бути вимкнено, щоб не спрощувати роботу ворожій авіації. Наголошую, мова йде НЕ про вимкнення всіх електроприладів, а виключно про те, щоб було менше світла у повітрі!
  • Прохання стежити за офіційними сторінками (в тому числі моєю) та оперативно виконувати вказівки. Це може врятувати не одне життя.
  • Оголошена повна мобілізація. Нагадую, що звертатися необхідно до Івано-Франківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (вул.Княгинин, 20): 0342 75-46-43, 067 371-01-42
  • Жителів Опришівців, Крихівців, Чукалівки, Драгомирчан, закликаю тимчасово переїхати в інші райони міста та області. Це важливо для вашої безпеки. Якщо не знаєте куди звернутися – телефонуйте 1580, 0670101580, 0500101580.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.