Соціум

Марцінків обіцяє штрафувати ґаздів, які не косять борщівник

Google+PinterestLinkedInTumblr

Найбільше проблем з борщівником є на приватних ділянках. У громадських місцях з ним боряться комунальники.

Про це на своїй Facebook-сторінці написав міський голова Івано-Франківськ Руслан Марцінків, пише Репортер.

Мер Франківська доручив комунальникам побороти борщівник

Велику роботу в боротьбі з борщівником проводить КУ ІФ МАРС. В основному методом скошування, за допомогою трактора, вирубування лопатою і викопуванням. Адже необхідно викорінювати цю небезпечну рослину, – йдеться у повідомленні.

Мер повідомив, що практично у всіх селах борщівник знищено у громадських місцях, біля комунальних будівель, вздовж центральних доріг та кладовищах. Найбільші площі росту цієї рослини фіксували та вже побороли в Крихівцях, Драгомирчанах, Підлужжі.

Основне завдання – косіння борщівника на приватних ділянках. Особливо закликаю власників земель слідкувати за ними. В інакшому випадку будемо штрафувати, – каже Марцінків.

Він додав, що щоденно спілкується зі старостами сіл. Ті повинні реагувати на звернення людей та формувати заявки для МАРСу. Далі будуть організовуватись виїзди для боротьби з борщівником.

Закликаю населення не допускати розмноження борщівника, – говорить міський голова. – Будемо залучати техніку з навісним обладнанням. Доручив розробити графік та боротися з борщівником в селах, де є така потреба.

Читайте також: Папір із борщівника виготовляють в університеті нафти й газу (ВІДЕО)

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.