Соціум

Майже 200 кг небезпечного сміття вивудили водолази у зонах відпочинку франківців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На сьогодні зони масового відпочинку франківців на річках Бистриця-Солотвинська та Бистриця-Надвірнянська готові приймати відпочивальників – є безпечними.

Про це на оперативній нараді у міського голови відзвітував начальник управління НС Ігор Влізло, пише Репортер з посиланням на Курс.

За його словами, території, які мають статус зон масового відпочинку на річках, обстежили водолази. Вони підняли з річкового дна більше як 30 кг небезпечних відходів.

Так само водолази обстежили дно міського озера у місцях стихійного відпочинку франківців. Тут вивудили з дна понад 150 кг небезпечного сміття. В обох випадках знаходили бите скло, арматуру, пластик, шини.

За словами директора КП «Центр рекреації та відпочинку» Руслани Василюк, на цей час міське озеро не визнане місцем масового відпочинку, тому відпочинок там уважається стихійним. Відповідні таблички із попередженнями про заборону купання встановлені.

Відтак франківцям пропонують плавзасоби для відпочинку – 16 катамаранів та до десятка чорнів. До них є 80 рятувальних жилетів, які обов’язкові для тих, хто бере прокат плавзасобів.

Стихійних купальників зупинятимуть з 17.00 до 23.00 патрулі Нацгвардії та Муніципальної варти – вони вже охороняють територію міського озера та парку.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.