Соціум

Майже 12 тисяч малих франківців відвідали Зимові школи у січні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У січні 2024 року майже 11700 дітей відвідали Зимові школи в Івано-Франківську. З них 2015 учнів пільгових категорій.

Зимові школи провели на базі 11 закладів у період з 2 по 26 січня. Про це повідомили у понеділок, 29 січня, на брифінгу заступників міського голови Івано-Франківська, пише Репортер.

Кожен заклад обрав свій напрям різного спрямування. Наприклад, міський центр дитячої та юнацької творчості обрав собі напрям хореографічної творчості. Його відвідали майже 4 тисячі учнів, – розповідає очільниця міського департаменту освіти і науки Вікторія Дротянко.

Робота Зимових шкіл завершилась, але діяльність позашкільних клубів триває. Усі охочі можуть записатися і відвідувати гуртки за бажанням.

У понеділок, 29 січня, розпочався другий семестр у франківських школах. Він триватиме до 7 червня. У 17 закладів, які вийшли на навчання ще минулого тижня, будуть весняні канікули. Інші школи навчатимуться без перерв аж до червня.

Читайте: Війна, пандемія, онлайн-уроки. Чи стала гіршою освіта у школах Прикарпаття

Також у лютому починаються дні відкритих дверей у професійно-технічних училищах громади. Прийом документів стартуватиме з 1 червня, лише у Центрі професійно-технічної освіти №1 – з 1 травня.

Авторка: Ольга Романська

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.