Соціум

Лише половина українців бачить майбутнє своїх дітей в Україні, якщо буде загроза війни

Google+PinterestLinkedInTumblr

Лише близько половини українців розглядають майбутнє своїх дітей чи онуків в Україні у разі, якщо зберігатиметься воєнна небезпека. Про це йдеться у дослідженні Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) з 3 по 18 травня 2022 року на замовлення CASE Україна, повідомляє Репортер з посиланням на ЕП.

Лише половина українців бачить майбутнє своїх дітей в Україні, якщо буде загроза війни

В разі продовження війни так, як зараз, лише 42,9% українців планує майбутнє своїх дітей та онуків в Україні. В разі перемир’я і відкладення війни на потім, планує майбутнє своїх дітей в Україні 54,7% мешканців. Зі зміною влади в Росії на демократичну готові планувати майбутнє дітей в Україні 76,8% мешканців.

Приблизно однаково впливає на планування майбутнього як вступ України до НАТО чи отримання більш вагомих гарантій безпеки (85,1%) так і капітуляція та роззброєння Росії (84,5%).

Жінки висувають дещо більші вимоги до безпеки, ніж чоловіки. Зокрема, в разі встановлення перемир’я 57,1% чоловіків згодні планувати майбутнє дітей чи онуків в Україні, порівняно з 52,7% жінок.

Читайте Нове життя: як українські біженці влаштовуються у Німеччині (ФОТО)

Що далі на захід, то менший зв’язок між небезпекою і плануванням майбутнього в Україні. Наприклад, у разі продовження війни, планують майбутнє дітей та онуків в Україні 34,8% мешканців сходу, 38,8% мешканців півдня, 44,6% мешканців центральних і північних областей, 48,5% мешканців заходу України.

Серед мешканців сходу України помітно вище бажання планувати майбутнє дітей та онуків за кордоном незалежно від розвитку подій. Про такі плани заявили 4,3% мешканців сходу, 1,8% мешканців півдня, 1,5% мешканців центру й 1% мешканців заходу.

Понад 1 млн гривень у своїх деклараціях вказав 41 прикарпатець (ВІДЕО)

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.