Відео Гроші

Понад 1 млн гривень у своїх деклараціях вказав 41 прикарпатець (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ще не підсумки, а лише попередні результати. Цьогоріч хід деклараційної кампанії в Україні змінила війна. І хоча термін подання обов’язкової звітності закінчився 1 травня, урядовці продовжили його ще на шість місяців після завершення воєнного стану.

Для тих громадян, які не змогли зробити цього вчасно. Наразі, кажуть податківці, платники подали уже 4 282 декларації. А загальна сума становить понад 786 мільйонів гривень, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Найбільше міліонерів в Івано-Франківську – 16 громадян

Платники зобов’язалися сплатити майже 28,8 млн грн, – говорить начальниця головного управління ДПС в Івано-Франківській області Ірина Столярик. – На сьогодні до бюджету надійшло 17,8 млн грн ПДФО і 3,8 млн грн військового збору. Решту суми по терміну сплати припадає на 1 серпня. Задекларовані суми можна буде заплатити до 1 серпня 2022 року.

Серед видів доходів, які принесли громадянам мільйонні статки, традиційно іноземні, інвестиційні прибутки, доходи від продажу рухомого і нерухомого майна, а також спадщина.

Читайте також: Сонячні батареї, індивідуальне опалення. Як Долина стала чемпіоном з енергоефективності

Загалом понад 1 млн гривень у своїх деклараціях вказав 41 прикарпатець.

Найбільше міліонерів в Івано-Франківську – 16 громадян, – каже Ірина Столярик. – Один з них задекларував 63 млн іноземних доходів. Також громадяни подають декларації з метою отримання податкової знижки за понесені торік витрати. Наразі таких декларацій є 1876 на 6,9 млн грн.

Цьогоріч, наголошують у ДПС, до витрат, частина із яких може бути компенсована державою, належить і орендна плата за житло для внутрішньо переміщених осіб. Подати декларацію на отримання податкової знижки можна до кінця року – 31 грудня.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.