Соціум

Лісова школа і зелений лабіринт – у Франківську планують реконструювати міський парк

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Дати нове життя міському парку планують за наступні п’ять років.

Цей час планують використати на облаштування та реконструкцію головної відпочинкової зони, пише “Репортер” з посиланням на офіційний сайт міста.

Директор КП “Центр розвитку міста та рекреації” Руслана Василюк розповіла про зміни, які чекають парк. Їх проводитимуть, щоб максимально використати площу.

“Франківський парк – це пам’ятка садово-паркового мистецтва, тому якихось глобальних перетворень не буде. Ми прагнемо максимально зберегти його історичну цінність. Додати деякі інфраструктурні речі – додаткові доріжки, наприклад. Щоби збільшити корисну площу парку, бо парк у нас невеликий – усього 24 гектари. Треба максимально цю площу використовувати, аби зробити і сферу розваг, і спортивну зону, і зону відпочинку. Врахувати і потреби активних людей, і батьків із дітьми, і людей у віці”, – каже Василюк.

Архітектор Юрій Столяров, що працює над проектом, розповідає про роботи з перетворення рекреаційної зони. Вони планувалися на основі закордонного досвіду, зокрема, міста Бостон. Перед тим як розробити цю зону, архітектори вивчили “життя” парку. Тому планують збільшити кількість пішохідних доріжок, облаштувати зони для активного відпочинку, зокрема поля для міні-гольфу та спортивної зони для дорослих. Також буде тематична ділянка – “східний куточок” із японським колоритом. Для дітей запланували “Лісову школу” та “зелений лабіринт”.

Продовжують будувати велодоріжки, очистять озера, облаштують аераційні фонтани та штучні водоспади.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.