Соціум

«Київстар» розпочав тестування технології 5G

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«Київстар» розпочав тестування технології 5G. Вона передбачає значно вищу швидкість передавання даних, меншу затримку і більшу пропускну здатність, ніж 4G.

Український мобільний оператор «Київстар» отримав дозвіл на початок тестування технологічного обладнання для 5G-зв’язку. Відповідне рішення ухвалила Національна комісія (НКЕК), повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Київстар

НКЕК розглянула запит компанії “Київстар” стосовно випробування радіотехнології стандарту 5G. Погодила тестування базових станцій радіотехнології 5G за умов уникнення шкідливих завад, електромагнітних завад, ризику для здоров’я та безпеки людей та майна.

Як пояснили в НКЕК, нова технологія активно впроваджується в інших країнах. Вона пропонує приватним користувачам і бізнесу значно вищу швидкість передачі даних, меншу затримку та більшу пропускну здатність, ніж 4G.

“Київстар” заявив про проведення сертифікаційних випробувань ядра основної пакетної мережі vEPC (virtual Evolved Packet Core) для його використання в мережах архітектури 5G NSA (Non Stand Alone). Під час їх проведення, зокрема, перевіряли готовність ядра основної пакетної мережі vEPC до майбутнього швидкого розгортання мережі 5G з архітектурою NSA.

Читайте: В Україні розширили список препаратів за програмою “Доступні ліки”

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.