Київська школа економіки та Промприлад розпочали стратегічне партнерство й запустили спільний проєкт Upskill Now!
У його межах планують підготувати 10 000 спеціалістів, яких потребує український ринок праці.
В Івано-Франківську 9 серпня з представниками бізнесу, освіти, міжнародних організацій та Міністерства економіки обговорили проблеми кадрового голоду в Україні й оголосили про старт партнерства та запуск спільного проєкту Upskill Now!. Мета проєкту — допомогти подолати кадрову кризу в економіці, в першу чергу через підготовку професіоналів, потрібних українському ринку праці.
Нас з KSE поєднує повне візійне співпадіння. Ми бачимо Україну сучасною, прогресивною, динамічною країною, яка навіть в умовах війни продовжує розвиватись. З обох сторін ми шукаємо як у свій спосіб допомогти нашій країні перемогти у війні. Сьогодні ми об’єднуємо зусилля навколо подолання виклику кадрового дефіциту в економіці країни. Щиро вірю, що разом ми можемо зробити значно більше, ніж по окремості, — зазначив Юрій Филюк, CEO Промприлад.
Основний складник Upskill Now! — програми перекваліфікації та підвищення професійних навичок. Вони допоможуть спеціалістам з різних цільових аудиторій, зокрема молоді, жінкам, ветеранам/кам, знайти своє місце на українському ринку праці. Також випускникам проєкту допоможуть з працевлаштуванням. Окрім цього партнери шукатимуть й інші дієві способи, як допомогти українській економіці долати кадрові виклики.
Ми об’єднуємося навколо дуже конкретної цілі — підготувати 10 тисяч реальних спеціалістів для реальної економіки в Україні та робити це прямо зараз, не відкладаючи. Upskill Now! — не просто партнерський проєкт на дві інституції, ми створюємо платформу, яка відкрита до співпраці, — пояснює Тимофій Милованов, президент KSE.
Перший крок проєкту — комплексне дослідження потреб і запитів українських компаній, аби зрозуміти, яким фахівців їм бракує. Якщо уже маєте ідеї та пропозиції щодо проєкту або хочете розказати про потреби вашого бізнесу, просять писати на пошту upskillnow@kse.org.ua.
Про KSE:
KSE бере свій початок з англомовної магістерської програми з економіки, створеної у 1996 році Консорціумом економічної освіти й досліджень (EERC) і Фондом «Євразія» (Eurasia Foundation). Сьогодні ж це: університет KSE University, дослідницький центр KSE Institute, бізнес-школа KSE Graduate Business School і благодійний фонд KSE Foundation.
Kyiv School of Economics налічує 16 бакалаврських і магістерських програм з економіки, математики, ІТ, психології, права, публічної політики, урбаністики, політики пам’яті, мікро- та наноелектроніки й безпілотних літальних апаратів. Щороку студенти KSE беруть участь у програмах академічної мобільності та відвідують найкращі університети світу. Випускники KSE працюють в українських і світових топкомпаніях й установах, вступають на PhD до найвпливовіших університетів.
Міжнародну академічну раду KSE очолює лауреат Нобелівської премії Роджер Маєрсон, а викладачі та дослідники регулярно публікуються в найкращих світових наукових журналах.
Про Промприлад:
Промприлад — інноваційний центр, який розвиває в центрі Івано-Франківська екосистему на перетині 4 напрямків розвитку регіону: нової економіки та урбаністики, сучасного мистецтва та освіти.
Проєкт реалізовують за моделлю імпакт-інвестування, в якій поєднуються економічні цілі та цілі соціального розвитку. Наразі проєкт об’єднав вже більш як 1800 інвесторів з України та 20 країн світу. Серед інвесторів проєкту: MacPaw, DELTA, засновники таких компаній як Нова Пошта, Grammarly, EFI Group, Arzinger, NEQSOL Holding, Aequo, Кормотех та інші. Також Фонду Промприлад вдалося реалізувати понад 30 освітніх проєктів для українських підприємців, зокрема, міжнародні навчальні програми.
Comments are closed.