Соціум

Куди їздили українці у 2018 році

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Держприкордонслужба України підбила попередні результати пропускних операцій року, що минає.

Топ-5 напрямками для українців у 2018 році  були Польща, Угорщина, Молдова, Румунія та Білорусь, повідомляється на сайті відомства, пише Укрінформ. Українці.

«Статистика свідчить, що в 2018 році передові позиції з поїздок українців, як і торік, посідають такі країни як Польща, Угорщина, Молдова, Румунія, Білорусь, Словаччина, Єгипет (збільшення на 350 тисяч осіб) та Туреччина», – йдеться у повідомленні.

Водночас, спостерігається попит на поїздки до Німеччини, Італії, Іспанії, Греції та Данії, Австрії, Кіпру, Латвії, Болгарії, Чехії, Естонії та Швейцарії. Мандрівки до США і Ізраїлю залишаються на рівні з минулим роком.

Читайте: Маври, королі, Ґауді – Іспанія за тиждень (ФОТО)

Голова Держприкордонслужби Петро Цигикал нещодавно повідомляв про стале зростання обсягів пропускних операцій – в середньому на 4%. При цьому 71% осіб становлять громадяни України (66,4 мільйона осіб), а іноземці – 29%.

Очільник прикордонного відомства також відзначив, що кількість подорожуючих українців у порівнянні з минулим роком збільшилася на 6%.

Читайте: Глінтвейн і янголи, – як з Франківська поїхати на європейські різдвяні ярмарки (ФОТО)

«Зокрема, фіксується збільшення поїздок громадян України через кордон зі Словаччиною (на 22%) та Румунією (на 17%), а також повітряним сполученням (загалом це 10,7 млн. осіб, попит на авіаподорожі збільшився на 29%)», – йдеться у повідомленні.

Читайте: Братислава, Відень, Аушвіц, – як недорого з’їздити за кордон (ФОТО)

Зазначається, що відкривати для себе світ українцям стало простіше завдяки запровадженню безвізового режиму в країни ЄС та спрощення прикордонних формальностей. Громадяни України тепер сміливіше розширюють коло країн для відпочинку та поїздок у справах.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.