Соціум

Координаційний центр #SaveUkraineNow(SUN) передав військовим 264 аптечки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Велика партія допомоги – 264 індивідуальні тактичні аптечки – відправилися до наших захисників. Їх Координаційному центру #SaveUkraineNow(SUN) надали американські благодійники – церковна громада St. Nicholas Ukrainian Catholic Church

#SaveUkraineNow(SUN) 3 новини Івано-Франківська

Усі аптечки натівського зразка, з якісним наповненням. Американські волонтери збирають їх самостійно. Окремо закуповують підсумки й компоненти, усе складають і відправляють в Україну. 

Читайте: Студенти ПНУ зіграли у волейбол й зібрали 15 тисяч для армії

#SaveUkraineNow(SUN) 2 новини Івано-Франківська

Це вже не перша допомога від St. Nicholas Ukrainian Catholic Church для прикарпатських військових. У серпні #SaveUkraineNow(SUN) отримав велику партію цінних медичних засобів. Зокрема, 1000 декомпресійних голок, 200 кровоспинних Celox Rapid, 600 назофарингальних трубок, 760 кровоспинних QuikClot, 300 турнікетів.

Читайте: Франківські волонтери передали ЗСУ обладнання для зв’язку на 1,2 млн грн

#SaveUkraineNow(SUN) 1 новини Івано-Франківська

Українська церква St. Nicholas Ukrainian Catholic Church знаходиться у місті Вотервліт, округ Олбані штату Нью-Йорк. З 24 лютого вона є центром збору та координації гуманітарної допомоги для України. Загалом з лютого громада передала близько 60 тонн різної медичної допомоги в українські лікарні та благодійні фонди.

Довідково: 

Івано-Франківський Координаційний центр #SaveUkraineNow(SUN) створений місцевими громадськими організаціями та бізнесами разом з військовими у лютому. Центр займається комплексним забезпеченням прикарпатських батальйонів на передовій. 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.