Люди

Студенти ПНУ зіграли у волейбол й зібрали 15 тисяч для армії

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Прикарпатському національному університеті (ПНУ) пройшов благодійний  волейбольний турнір “МІКС”. Студенти ще й зібрали 15 тисяч гривень для ЗСУ. Гроші перерахували Координаційному центру #SaveUkraineNow(SUN), що допомагає прикарпатським батальйонам на передовій, пише Репортер

Студенти ПНУ зіграли у волейбол й зібрали 15 тисяч для армії

Турнір “МІКС” є традиційним та проводиться профкомом університету уже п’ять років поспіль. Цього року ігри проходили з 8 по 25 жовтня у спортивному залі ПНУ. Загалом змагалися 14 команд. Перемогу у фіналі здобула команда факультету фізичного виховання і спорту «Рись». 

Головна нагорода турніру – перехідний кубок, який протягом року зберігається на факультеті переможців. Срібні та бронзові призери отримали медалі та грамоти. 

За словами організаторів ідею зробити турнір благодійним підтримали студенти та ректор університету. 

Зібрані кошти буде спрямовано на придбання засобів зв’язку для наших захисників. – розповів голова первинної профспілкової організації ПНУ Назарій Дюк. – Хочу подякувати учасникам за класну гру та добру справу.

Нагадаємо, що це не перший захід на підтримку ЗСУ від студентів Прикарпатського. У вересні на благодійній “Посвяті в студенти” вони зібрали 110 тисяч гривень для військових

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.