Соціум

Компанія blago стала першою на Прикарпатті, яка отримала акредитацію банків у програмі «єОселя»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Перелік новозбудованого житла, доступного для придбання в іпотеку, став більшим завдяки проєктам компанії blago. До списку первинної нерухомості додався популярний у місті житловий комплекс «Family Plaza» та вже підписано меморандум з банками «Укргазбанк» та «Ощадбанк» про кредитування по «єОселя» найбільшого житлового району міста – «Manhattan UP».

На сьогодні це перші та поки єдині новобудови в Івано-Франківській області, які отримали акредитацію та вже доступні для кредитування сім’ям з усієї України.

Компанія blago стала єдиною на Прикарпатті, яка отримала акредитацію банків у програмі «єОселя»

Житловий комплекс «Family Plaza» знаходиться на вулиці Пелеша, за 10 хвилин до ратуші. ЖК має зелений просторий двір з майданчиками та алеями, підземний паркінг, власну інфраструктуру з комерційними приміщеннями та зручності для мешканців.

Компанія blago стала єдиною на Прикарпатті, яка отримала акредитацію у програмі «єОселя»

«Manhattan UP» розташований на вулиці Левицького, недалеко від міського озера. Житловий район складатиметься з 6 кварталів, кожен з яких матиме свій двір, підземний паркінг, алеї з фонтанами та зелені тераси із зонами барбекю. Особливістю цього житлового комплексу є басейн на даху будинку, який blago планує реалізувати в кожному з кварталів.

Читайте: Компанія blago долучилася до соціального проєкту з реабілітації дітей, які потребують особливої уваги

Також компанія blago пропонує купити в пільгову іпотеку вторинне житло серед новобудов, зданих в експлуатацію. На сьогодні це три ЖК: готові секції «Family Plaza», «Comfort Park» та «Паркова Алея».

Усього в Україні в програмі «єОселя» на нерухомість на стадії будівництва акредитовані 31 забудовник та 71 житловий комплекс, 2 з них від компанії blago – це «Family Plaza» та «Manhattan UP».

Від початку дії програми «єОселя» вже видано кредитів на загальну суму 13,06 млрд грн. За цей час житло придбали 8495 українських родин, з яких 5137 військовослужбовців, 803 педагогів, 739 медиків, 143 науковців, 121 ВПО, 71 ветеран та 1481 інших громадян.

Які можливості «єОселя»?

Програма «єОселя» – найвигідніша програма іпотечного кредитування, яка дає змогу придбати житло в кредит терміном на 20 років під найнижчу відсоткову ставку:

  • 3% для пільгових категорій: військовослужбовці-контрактники ЗСУ, працівники сектору безпеки та оборони, медпрацівники, педагоги, науковці;
  • 7% для всіх інших.

Компанія blago отримала акредитацію банків у програмі «єОселя»

Умови державної програми «єОселя»:

  1. Мінімальний початковий внесок – 20% для житла зданого в експлуатацію та 30% для квартир на стадії будівництва.
  2. Класичний графік погашення кредиту: сума щомісячного платежу поступово знижується.

Платіж за тілом кредиту не змінюється протягом усього часу, відсотки на залишок заборгованості щомісяця зменшуються.

За час дії «єОселя» компанія blago продала понад 120 квартир за цією програмою та має досвід успішного оформлення.

Переглянути квартири в рамках «єОселі» можна на сайті blago: https://blagodeveloper.com/

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.