Соціум

Коломиянин Роман Прокопенко понад рік працює стоматологом у Краматорську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Коломиянин Роман Прокопенко понад рік працює стоматологом у Краматорську. Надає допомогу не лише військовослужбовцям, а й цивільним. 24 лютого Коломиянин Роман Прокопенко після проходження медичної комісії вступив до лав 80-ї бригади, що у Краматорську. З того часу без жодної відпустки надає стоматологічну допомогу та не тільки, пише Репортер з посиланням на НТК.

Замість друзів і знайомих – побратими. Особливо медик цінує свого асистента – кота на ім’я Вася. «Психологічна допомога, підтримка однозначно є, бо хоч жива тваринка є», – каже Роман Прокопенко.

Лікарі з Коломиї добровільно йдуть на війну з 2014 року. Власне, тоді Роман познайомився з нинішнім очільником  фтизіопульмонологічного центру Віталієм Гурником. Тоді після демобілізації медики вирішили повернутися в професію.

Він був одним з ініціаторів створення програми допомоги стоматологічної військовим у нас на базі нашої лікарні в територіальній громаді програма успішно працює. На сьогодні учасники бойових дій і хлопці, які захищають Україну, можуть отримати стоматологічну допомогу у нас на місці безкоштовно. Також цю допомогу можуть отримати родини з загиблих, – говорить Віталій Гурник.

Окрім Романа Прокопенка, у Збройних силах України знаходиться ще один медик Коломийського фтизіопульмонологічного центру. Він також має досвід ведення бойових дій з 2014 року. Тим часом Роман зізнається – скучив за домом та рідними.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.