Соціум Фото

Коломияни просять Зеленського облаштувати сміттєзвалище (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Учора, 4 червня, на сайті електронних петицій до президента України Володимира Зеленського з’явилася вимога створити на території Коломийського району новий полігон твердих побутових відходів.

Її автор Емілія Семенюк, передає Місто.

“Вельмишановний Володимир Олександрович, прошу вас звернути увагу на нашу проблему. Вже понад 25 років на території м. Коломия діє полігон захоронення твердих побутових відходів. Цей полігон знаходиться по вул. Шарлая. До найближчої оселі менше 300 метрів, хоча згідно вимогам полігон має знаходитись на відстані принаймні 1 кілометр від житлового будинку. Також даний полігон не відповідає вимогам екології. Вся вода після опадів просочується в землю звідки з підшкірними водами потрапляє до криниць. В спекотні пору року місцеві діти не мають можливості вільно перебувати на дитячому майданчику у зв’язку з стійким запахом відходів. Діти скаржаться на запаморочення.

Прошу Вас звернути увагу на цю проблему. Місцева влада вже три роки нам тільки обіцяє закрити даний полігон. Згідно з їхніми обіцянками полігон мав бути закритий ще в 2018 році, але він все ще працює і приймає відходи не тільки з нашого міста, але й з сусідніх районів області”.

За перший день петиція набрала всього 14 голосів з 25 тисяч необхідних. Ознайомитися з нею можна за посиланням.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.