Соціум

Колодіївка, Підпечери та Березівка отримали погодження від ОДА на приєднання до Франківська

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Івано-Франківська міська ОТГ отримала позитивний висновок облдержадміністрації щодо приєднання трьох сільських рад – Березівської, Колодіївської та Підпечерівської.

Про це повідомляє Івано-Франківське регіональне відділення Асоціації міст України.

До теми: Івано-Франківськ відзначатиме день створення ОТГ

Нагадаємо, Івано-Франківську ОТГ було створено 9 жовтня цього року. Тоді обласний центр приєднав до себе два села – Черніїв та Підлужжя, ставши єдиною громадою. А у листопаді депутати міськради проголосували за приєднання ще трьох сіл до Франківської ОТГ. 

«Івано-Франківська міська ОТГ спільно із навколишніми громадами формує спроможне місцеве самоврядування з наданням якісних послуг жителям за принципом добровільності. Після отримання позитивного висновку можна стверджувати про розширення нових можливостей розвитку, використовуючи принцип взаємної відповідальності та взаємодопомоги, – говорить виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук. –  Основним завданням Івано-Франківської міської ОТГ з приміськими громадами, які дали згоду на об’єднання, стає перетворення наявного ресурсу в інформацію для інвесторів, що стане новим поштовхом до економічного розвитку».

До теми: Вовчинець набиває ціну. Як мер Франківська домовлявся із селянами про ОТГ

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.