Соціум

Колектив заповідника «Давній Галич» вимагає звільнення свого директора Володимира Олійника

Google+PinterestLinkedInTumblr

Колектив Національного заповідника «Давній Галич» висловлює недовіру щодо професійної діяльності ексдепутата Івано-Франківської міської ради, генерального директора Володимира Олійника.

Відповідного листа надіслали до Президента України, Голови Верховної Ради, Прем’єр-міністра України та інших високопосадовців. Про це повідомляє Репортер з посиланням на Галку.

Колектив заповідника «Давній Галич» вимагає звільнення свого директора Володимира Олійника

Підписанти листа звертають увагу на, на їхню думку, некомпетентність пана Олійника у сфері науково-дослідної роботи, незнання та невиконання пам’яткоохоронних документів. Також звинувачують його у неналежній кадровій політиці, тиску на профспілкову організацію тощо.

Крім того, працівники заповідника пишуть про неготовність систем опалення адмінбудинку до опалювального сезону.

Працівників заповідника, за словами підписантів листа, залучають до масштабних археологічних земляних робіт, які виконуються з порушенням законодавства.

Зрештою, колектив заповідника «Давній Галич» вимагає звільнення Володимира Олійника з посади. Під цією вимогою підписалися понад 50 працівників.

Редакція «Галки» звернулася до Володимира Олійника з пропозицією прокоментувати звернення, однак наразі не отримала відповіді.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.