Соціум

Класифікація, особливості конструкції та сфера використання ноутбуків-трансформерів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ноутбук — це пристрій, який є досить компактним та універсальним. Однак зараз у продажу з’явилися більш просунуті моделі, які називаються трансформерами. Своїм зовнішнім виглядом, у складеному вигляді, такі пристрої практично нічим не відрізняються від класичних ноутбуків.

ноутбуків новини Івано-Франківська

Різновиди ноутбуків-трансформерів

Основна особливість трансформерів — у можливості перетворюватися на планшет. У деяких моделях екран може повертатись, згинатися або повністю зніматися з основної панелі. Купивши ноутбук трансформер, вдасться використати техніку для вирішення величезної кількості завдань. Такі пристрої будуть корисні для людей, що займаються графічним дизайном, створення відеоконтенту, а також для збору замовлень у роздрібних точках продажів.

Існує кілька різновидів трансформерів, які відрізняються між собою методом перетворення.

ноутбуків новини Івано-Франківська

Класифікація ноутбуків трансформерів:
  • Екран та клавіатура з’єднані між собою не шлейфом, а шарнірним з’єднанням. Завдяки цьому екран можна перевертати, укладати зверху на клавіатуру. Таким чином, ноутбук перетворюється на планшет. Клавіатура не використовується.
  • Висувний варіант. В даному випадку мається на увазі використання пристрою в якості планшета. Однак, якщо потрібно набрати текст, екран зсувається назад і відкривається портативна клавіатура, яка дозволяє друкувати.
  • Знімний пристрій. Клавіатура та екран можуть від’єднуватись один від одного. Такий варіант є найпопулярнішим серед графічних редакторів та дизайнерів. Існують й більш незвичайні моделі трансформації, які відрізняє висока вартість, можливість виконання величезної кількості завдань.

ноутбуків новини Івано-Франківська

Сфера використання ноутбуків-трансформерів

Як зазначалося вище, це пристрій, призначений для креативних людей та молоді. Пристрої можуть використовуватися в графічному дизайні, конструкторських бюро, а також серед працівників офісів, які часто працюють з торговими програмами. З використанням таких пристроїв можна створювати ескізи, креслення, гарні малюнки. В основному таку техніку використовують люди, які постійно перебувають у русі, не мають постійного робочого місця. Тобто фрілансери, співробітники бізнес-компаній, основне завдання яких — залучати нових клієнтів, створюючи презентації продукції.

Не варто очікувати від таких пристроїв нових прогресивних параметрів. Тому, якщо ви хочете придбати пристрій для дому, рекомендуємо звернути увагу на звичайний потужний комп’ютер. Однак якщо ви постійно перебуваєте в русі, то ноутбук-трансформер — це лептоп, створений саме для вас. Це універсальний апарат, який задовольнить вимоги креативного користувача.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.