Соціум

Карітас Коломия отримав від партнерів 366 генераторів (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

З перших ударів ворога по енергетичній інфраструктурі життя в Україні, на Прикарпатті, зокрема в Коломиї стало суттєво важчим. На допомогу мешканцям прийшов Карітас Коломия, пише Репортер.

Карітас Коломия новини Прикарпаття_1

Завдяки Arcidiecézní charita Olomouc наш благодійний фонд отримав 366 генераторів, – повідомляє пресслужба Карітас Коломия. – Більше 200 ми вже передали у парафіяльні Карітаси малих та великих громад, геріатричні будинки, будинки сімейного типу, патронатні сім’ї та в об’єкти критичної інфраструктури. Ще понад 100 наразі роздаємо. Ця допомога продовжила звичну діяльність усіх цих структур, адже усі вони не могли нормально функціонувати без світла.

Карітас Коломия новини Прикарпаття_2

Особливо відчули вимкнення світла батьки, які мають школярів. Так, пані Надія, яка є прийомною матір’ю десятьох дітей, на початку, коли почали вимикати світло і сім’я ще не мала генератора, продумувала найрізноманітніші шляхи, щоб діти встигали виконувати домашні завдання:

Не можу вам передати наскільки важко було без світла. Не вистачало терпіння. Діти приходили зі школи, потрібно робити домашнє завдання, світла немає, а на вулиці темно. Я давала їм вечеряти та відправляла спати, а о п’ятій ранку будила і тоді вони робили домашнє завдання, а як по-іншому? —  каже пані Надія.

Читайте: Не дім, але майже. Як у Надвірній «Карітас» будує притулки для ВПО (ФОТО, ВІДЕО)

За словами жінки, відколи з’явився генератор, усі діти мають заняття, не нудьгують та вчасно справляються з домашніми завданнями.

На початку цього тижня Карітас Коломия передав Коломийському водоканалу генератор на 400 кВт потужності. Служити він буде для безперебійного водовідведення у громаді.

Читайте: “Дивам бути”: закулісся акції Карітас Коломия “Допоможи Святому Миколаю прийти до дітей”

Основним із гасел Карітас Коломия є фраза “Разом робимо добрі справи та перемагаємо!”. Творити добро все ж легше зі світлом!

 

Читайте: «Бувало, цілували хліб». Як благодійна їдальня «Карітасу» щодня годує місцевих та переселенців (ФОТО, ВІДЕО)

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.