Соціум

Із серпня купити антибіотики можна буде лише за рецептом (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Самолікуватися не вийде. Із серпня антибіотики в аптеках відпускатимуть виключно за наявності електронного рецепта. Це правило, пояснюють медики, в Україні планували запровадити ще у квітні.

Передовсім, аби врегулювати обіг ліків. І разом з тим як важливий крок у боротьбі із безконтрольним споживанням цих медикаментів. Мовляв, люди часто «призначають» антибіотики собі самі і тим лише шкодять. Лікувати інфекційні захворювання стає все важче, бо бактерії стають невразливими до препаратів. йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Отримати електронний рецепт можна лише у лікаря. І виписувати його будуть відповідно до чинних клінічних протоколів затверджених МОЗ.

А ось придбати необхідні ліки пацієнт зможе у будь-якій аптеці свого міста. Для цього наразі достатньо буде пред’явити фармацевтові спеціальну інформаційну довідку, яку лікар видасть як підтвердження призначення.

Читайте також: Франківці скаржаться на проблемні автобусні маршрути міста. І що?

Медики наголошують – електронний рецепт не дає права знижки на препарати у цій групі. Тож навіть із ним безкоштовно відпускати антибіотики не будуть.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.