Соціум

“Івано-Франківськгаз” замінив майже 30 км мереж

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Для забезпечення безперебійного розподілу газу, цього року «Івано-Франківсьгаз» замінив 29 км розподільних газопроводів. Більшість з них експлуатуються понад 40 років і є технічно непридатними. На це спрямували понад 14,2 млн грн.

Найбільшу протяжність мереж газопроводів замінили в Косівському, Рогатинському, Богородчанському, Городенківському, Надвірнянському та Коломийському районах, пише Репортер з посиланням на пресслужбу підприємства.

Щоб забезпечити газом у цілодобовому режимі понад 410 тис прикарпатців, фахівці газорозподільної компанії щоденно виконують комплекс робіт по обслуговуванню газотранспортної системи. А це понад 15 тис км газопроводів, з яких 10 тис км – розподільні.

«Щорічно ми проводимо комплекс заходів по обслуговуванню мереж: від діагностики до заміни. Але, незважаючи на це, амортизація системи газопостачання відбувається набагато швидше ніж модернізація. Сьогодні 1062 км газопроводів є технічно непридатними. І з кожним роком ця цифра збільшується», – говорить технічний директор АТ «Івано-Франківськгаз» Ігор Височанський.

Оновлення газових мереж відбувається  за рахунок коштів компанії «Івано-Франківськгазу». Діюча методика формування тарифу на розподіл газу та обсяг інвестицій, що затверджує держрегулятор, передбачає виділення лише невеликої частини коштів, від необхідної, для модернізації газотранспортної системи.

Тому робота  газової компанії постійно спрямована на підтримання газових мереж у належному технічному стані шляхом проведення локального ремонту.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні