Соціум

Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ передала до Краматорська карету швидкої (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В неділю, 1 травня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин освятив автомобіль швидкої допомоги.

Карета вже сьогодні поїде на передову. Зокрема – до Краматорська. Про це повідомив Департамент інформації Архієпархії УГКЦ, пише Репортер.

УГКЦ швидка новини Івано-Франківська

Швидку допомогу отримали завдяки старанням громад УГКЦ Апостольського екзархату українців в Італії: Форлі, Фаенца, Чезена та Імола, а також римо-католицької дієцезії Форлі-Бертіноро. Душпастир о. Василь Романюк самостійно пригнав авто до Загонів, – йдеться у повідомленні. – Звідти автівку забрали представники Антикризового координаційного центру Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

УГКЦ швидка новини Івано-Франківська

Такий автомобіль нам справді дуже необхідний. Йде війна, яка неминуче має жертви: це і наші воїни, і мирне населення. Тому така карета допомоги, яка є досить швидкою та витривалою, зможе допомогти нам врятувати не одне життя, – запевнив військовий ЗСУ Петро. Він приїхав, щоб прийняти автомобіль та доставити його на передову.

УГКЦ швидка новини Івано-Франківська

Митрополит Володимир подякував усім волонтерам, які передали та доставили карету швидкої допомоги в Україну. Крім того, владика поблагословив наших захисників, поручаючи їх заступництву Пречистої Діви Марії.

новини Івано-Франківська

Можна вірити. Яким волонтерським організаціям Франківська переказати гроші для перемоги

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні