Соціум

It Step Academy запрошує школярів 5-11 класів на навчання в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Замість підручників – персональний комп’ютер. Міжнародний навчальний центр It Step Academy запрошує школярів 5-11 класів на навчання в It Step школі. Крім традиційних предметів, тут поглиблено вивчають інформаційні технології та іноземні мови, пише Репортер.

новини Івано-Франківська

Але передусім у школі акцентують на розвитку «м’яких» навичків учнів. Це дає можливість підготувати дітей до життя і допомогти їм краще взаємодіяти з іншими. Тому після завершення навчання, каже директор It Step Academy Ivano-Frankivsk Ігор Мандар, школярі зможуть ефективно застосовувати свої знання у будь-якій сфері, яку вони виберуть у майбутньому.

Це дає нашим діткам сформувати стержень впевненої людини у майбутньому житті, – говорить Ігор Мандар. – Будемо говорити так, сьогоднішній ринок праці говорить, що найменше постраждала в сучасному світі, під час війни, саме індустрія ІТ. Тому, що наші випускники можуть працювати не тільки у внутрішньому, а й на зовнішньому ринку.

Навчають у школі за програмою, яка відповідає вимогам Міносвіти. У неї інтегровані найголовніші предмети, які допоможуть дітям у майбутньому.

Навички, здобуті на одному уроці, каже директорка школи Галина Габурак, учні зможуть використовувати на іншому. Знання з фізики застосовуються в робототехніці, а математики – у програмуванні.

Усі необхідні знання діти здобувають за допомогою сучасних технологій, – говорить Галина Габурак. – У школі використовують: VR-окуляри, електронні мікроскопи та модульні лабораторії для вивчення фізики, хімії та біології.

У Франківську встановили мобільні дефібрилятори. Як ними користуватися

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: