Соціум

“Інтертелеком” припиняє роботу на Прикарпатті

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З 1 вересня компанія ТОВ «Інтертелеком» обмежує надання своїх послуг в ряді областей України.

Йдеться про Волинську, Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську, Тернопільську, Рівненську, Чернівецьку, Донецьку та Луганську області, пише Репортер з посиланням на сайт компанії “Інтертелеком”.

На це рішення вплинули карантин, епідемія та економічна нестабільність.

“Протягом тривалого часу компанія «Інтертелеком» знаходилася в процесі пошуку та залучення інвестиційної фінансової підтримки. Це б дозволило б організувати розгортання національних мереж LTE та впровадження інноваційних сервісів, які б відповідали сучасним вимогам до якості надання послуг та очікуванням споживачів. Однак, ситуація з карантинними обмеженнями, що затягнулась, подальше розповсюдження пандемії COVID-19, а також загальна економічна нестабільність в нашій країні та світі не дозволили нашій компанії реалізувати фінансові домовленості з зацікавленими інвесторами та здійснити у встановлені терміни оплату вартості ліцензії на використання технології LTE”, – йдеться в повідомленні.

Таким чином компанія вирішила спрямувати свої сили і кошти на частину областей України, припинивши обслуговування в інших.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.