Соціум

Імплантація зубів від ЦІС: лікування за ізраїльською методикою

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Імплантація зубів – це можливість відновити зубний ряд і повернути красиву посмішку. Але далеко не кожен зубний лікар може займатися створенням і встановленням імплантатів. Складність процедури має на увазі індивідуальний підхід до пацієнта, необхідність використання високотехнологічного обладнання та високі вимоги до професіоналізму стоматолога-імплантолога. Усе це може запропонувати Центр ізраїльської стоматології в Києві, з послугами якого можна ознайомитися на сайті: https://cis.in.ua/implantatsiya-zubov/.

Що таке імплантат

Зубний імплантат – це багатокомпонентна конструкція переважно конусоподібної форми діаметром 3-5 мм і довжиною 7-21 мм, впроваджувана в кісткову тканину щелепи. Виготовляється з біосумісного, тобто інертного матеріалу, що не викликає алергічної реакції.

Найбільш популярними серед зубних імплантатів є вироби з титану. Цей стійкий метал володіє чудовими біосумісними властивостями: він швидко інтегрується з кісткою і не викликає відторгнення. Завдяки цьому імплантати з титану дуже стабільні, довговічні і безпечні. Альтернативою титановим є цирконієві імплантати, які виготовлені з оксиду цирконію і мають властивості, подібні з властивостями натуральної зубної тканини. Як і титан, цирконій дуже добре інтегрується з кістковою тканиною, він також довговічний і стійкий до стирання.

Основні елементи зубного імплантату

Зубний імплантат має такі основні елементи:

1. Тіло імплантату: титановий або цирконієвий гвинт – поміщається в кісткову тканину щелепи і створює новий, стійкий корінь зуба.

2. Гвинт-заглушка – необхідний для закриття серединного отвору головки імплантату на час впровадження.

3. Абатмент – забезпечує з’єднання між імплантатом і коронкою.

4. Коронка – штучний зуб.

Всупереч поширеній думці, зубні імплантати – це не технічна новинка у світовій стоматології, а перевірений спосіб відновлення зубів, який застосовують вже більше 40 років.

Різновиди імплантатів

Розрізняють декілька різновидів імплантатів:

1. Коренеподібні – мають циліндричну форму і застосовуються при нестачі кісткової тканини.

2. Пластинчасті – мають унікальну форму і застосовуються при тонкій кістковій тканині переважно для відновлення передніх зубів.

3. Комбіновані – поєднують характеристики коренеподібних і пластинчастих імплантатів і встановлюються для подальшого знімного або незнімного протезування.

4. Субперіостальні – встановлюються під бічну сторону ясна і застосовуються при нестачі кісткової тканини.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.