Соціум

ІФНМУ прийняв студентів-іноземців з Польщі та Нігерії

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Івано-Франківському національному медичному університеті (ІФНМУ) триває вступна кампанія студентів-іноземців. Працівники деканату організовують  онлайн-конференції. Іноземцям розповідають про університет та його можливості, повідомляє Репортер з посиланням на пресслужбу вишу. 

ІФНМУ прийняв іноземців з Польщі та Нігерії_1

Щороку для іноземних студентів факультету підготовки іноземних громадян навчання розпочинається дещо пізніше за першокурсників-українців. Але цьогоріч університет уже прийняв перших першокурсників з Польщі та Нігерії.

Знайомство для них розпочалося на кафедрі анатомії. Невдовзі деканат очікує на вступників з Болгарії та Індії.

ІФНМУ прийняв іноземців з Польщі та Нігерії_2

Загалом в ІФНМУ навчаються сьогодні студенти із 33 країн.

У зв’язку з початком повномасштабного вторгнення росії  перед працівниками деканату підготовки іноземних громадян постала низка завдань. Зокрема, проводити роз’яснення для абітурієнтів, які цікавляться вступом до нашого закладу, – говорить декан Дмитро Соломчак. – Розповідаємо, як проходить навчання в умовах війни, щодо можливостей поселення у гуртожитки тощо. Звісно, багато з них готувалися їхати до нас ще до початку повномасштабного вторгнення. Тому запитують про безпеку та інші перестороги.

ІФНМУ прийняв іноземців з Польщі та Нігерії_3

Працівники деканату підготовки іноземних громадян мають надію, що факультет продовжуватиме надавати якісні освітні послуги для іноземців і цьогоріч.

Декан факультету Дмитро Соломчак акцентує на тому, що іноземні студенти в Україні не тільки здобувають професію, але й пізнають українську культуру, а сьогодні це неабияк важливо.

Наші іноземні студенти завжди якнайкраще  докладаються до популяризації нашої культури та мови поза межами України. Сьогодні для нас це дуже важливо, адже маємо зміцнити наші позиції у світі, щоби подолати ворога, – говорить Дмитро Соломчак. – Тому докладаємо зусиль, приймаємо наших іноземних студентів на навчання і наближаємо перемогу.

Читайте: У Калуші судили студентку, яка курила в забороненому місці

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.