Соціум Фото

Хрестом проти забудови. У Франківську біля озера освятили капличку (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На свято Благовіщення, 7 квітня, у Івано-Франківську, на скандальній ділянці біля міського озера, освятили нову каплицю Православної церкви України.

Про це міський голова Руслан Марцінків повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

“Нині на запрошення православної церкви мав можливість бути присутнім на освяченні каплиці біля озера. Символічно, що відкриваємо її саме в таке велике свято Благовіщення. Окремо хочу подякувати громаді, яка зібралася на відкритті. Дякую, що бережете!” – написав Марцінків.

Нагадаємо, мерія Франківська воєю з підприємцем Костянтином Бородайком за цю ділянку в судах і не тільки. Так, у грудні Руслан Марцінків з депутатами встановив там намет – створили нібито громадську приймальню. Потім поставили хрест.

Далі виконком прийняв рішення надати дозвіл Івано-Франківській УПЦ КП на будову каплиці. Крім того, міський голова запросив на освячення цієї каплички главу ПЦУ Епіфанія.

У Франківську мерія проганяє забудовника хрестом, ялинкою, наметами – що відбувається і кому це треба?

У січні 2019 Марцінків заявив, що територію обстежить обласне історико-просвітницьке товариство “Меморіал” – шукатимуть поховання жертв Другої світової. З технікою має допомогти міський бюджет.

Ще до побудови каплички на ділянці поставили 15 хрестів.

На скандальній ділянці біля озера шукатимуть останки і буде простір імені Гурика

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.