Соціум

Холодильники No Frost – переваги

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Світ сучасних технологій не припиняє постійно розвиватись і змінюватись. Новітні розробки стосуються будь-якої сфери життя людини. Однією із найбільш розвинутих є сфера побутової техніки. Її виробники намагаються постійно вигадати щось нове, щоб покращити й полегшити щоденне життя людині. Холодильник – є важливим предметом побуту, без котрого в сучасному світі обійтись не реально. Досить популярними в останній час стали холодильники с особливою системою розморожування No Frost. Вони швидко стали популярними, так як мають ряд переваг перед крапельною системою розморожування. Сьогодні no frost холодильники можна придбати в магазині Алло. Там є великий вибір від різних виробників і різних моделей. Тому обрати для себе холодильник з новітньою технологією розморожування зможе кожен.

Переваги і недоліки технології No Frost

Принцип роботи цього холодильнику був запозичений у промислових агрегатів. Випарник у такому пристрої розташований за межами корпусу холодильнику. Це і є головна відмінність від крапельної системи. Спеціальний вентилятор охолоджує повітря, котре потрапляє по повітряним каналам й забезпечує постійну циркуляцію. Зайва волога не замерзає на стінках холодильнику, а зібрана волога знов випарюється. При періодичному розморожуванні волога випарюється. Процес контролює таймер і теплове реле.

Суттєва відмінність системи No Frost це те. що її встановлюють як у холодильнику, так і в морозильній камері. Крапельна система може працювати тільки в холодильній камері.

Переваги системи No Frost наступні:

1. Суттєва економія часу при догляді за холодильником.

2. Однаковий розподіл холодного повітря по всьому холодильнику.

3. Швидкий набір заданої температури після увімкнення чи загрузки більшою кількістю продуктів.

4. Якщо холодильник виключиться в аварійному режимі, то холод буде зберігатись набагато довше.

Але, як і у будь-якої техніки, дана система охолоджування також має свої недоліки. Одним із головних є занизький рівень вологи. Через це продукти не можна залишати у відкритому стані, адже вони можуть висохнути. Також така система охолодження створює занадто багато шуму. Холодильники з No Frost споживають набагато більше електроенергії аніж ті, котрі мають капельну систему охолодження. Але холодильник з No Frost  є дуже надійним і розрахований на довгий час користування. Він є трохи дорожчим за звичайні холодильники, але така сума є виправданою.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.