Соціум

Ходяча сплячка. У центрі реабілітації диких тварин Галицького НПП прокинулися ведмеді (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Ведмеді поступово виходять із зимової сплячки і починають споживати їжу.

Про це повідомляють у центрі реабілітації диких тварин.

Їх четверо: мама Діна, близнюки Мир та Надя і їх старша сестра Маша. Родину бурих ведмедів  перевезли на Прикарпаття з Херсона.

До цього ведмедів утримувало комунальне підприємство у Херсоні, однак умови утримання тварин не відповідали жодним екологічним та ветеринарним вимогам. Діти-ведмеді, а й їхня мама за 20 років життя у сплячку ні разу не впадали. Цієї зими вони позасинали вперше.

WALKING HIBERNATION

ХОДЯЧА СПЛЯЧКАВесна входить у свої права. Ведмеді поступово виходять із зимової сплячки і починають потроху споживати їжу. Цей весняний перехідний період називають "ходяча сплячка". В просторому природному середовищі ведмеді швидко повертаються до своїх природних ритмів, розвинутих тисячоліттями. Не дивно, що Мир більш активний, ніж дівчата: самки залягають у сплячку раніше та просинаються пізніше, в той час як дорослі самці навпаки – сплять значно менше. WALKING HIBERNATION Bears are waking up in Halych National Park. Myr the male is more active than females Dina, Nadia and Masha

Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи 发布于 2019年3月11日周一

“Цей весняний перехідний період називають “ходяча сплячка”, – пояснюють у Галицькому НПП. – В просторому природному середовищі ведмеді швидко повертаються до своїх природних ритмів, розвинутих тисячоліттями. Не дивно, що Мир активніший за дівчат: самки залягають у сплячку раніше та просинаються пізніше, в той час як дорослі самці навпаки – сплять значно менше”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні