Соціум

«Херсонщина – це Україна». Виставку мистецьких робіт презентували у Франківську (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Франківську, в Краєзнавчому музеї, відкрилася виставка «Херсонщина – це Україна». Це 80 робіт від 20 українських художників, що показали у своїх творах, якою вони бачать Херсонську область.

Проєкт під такою назвою започаткували представники «Агенції регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад», пише Репортер.

«Херсонщина – це Україна» у Франківську

Два місяці після окупації – з 24 лютого до 24 квітня – наша команда була на окупованих територіях, – говорить керівник громадської організації Павло Ярмій. – Ми допомагали дітям, інвалідам, сиротам, пенсіонерам. Для нас це була ключова робота. Коли нам сказали, що ми вже набридли місцевим колаборантам, частина команди виїхала до Умані, а частина все одно лишилась.

«Херсонщина – це Україна» у Франківську

За словами Павла Ярмія, з Умані вони продовжували допомагати людям у рідному місті, надсилали продуктові набори.  Потім виникла ідея підтримати їх і морально, аби про Херсон говорили більше й не забували.

Читайте: Щоб не забували. У Франківську відкрили виставку про нескорений Херсон (ФОТО)

«Херсонщина – це Україна» у Франківську

Так, 24 серпня в Умані організували арт-резиденцію. Приїхали 20 художників, працювали над картинами – саме їх франківці можуть побачити на експозиції. Також на виставці можна придбати будь-яку роботу.

«Херсонщина – це Україна» у Франківську

Під кожною картиною є стартова ціна. З продажу картин вже вилучили 1200 доларів.

Усі кошти розділять. Одна частина піде  на підтримку ЗСУ, а саме – 57 бригаді імені отамана Костя Гордієнка. Для військових придбають тепловізори.

Інша частина коштів піде на відновлення культурної спадщини, яку зруйнували окупанти.

«Херсонщина – це Україна» у Франківську

Виставка триватиме до 14 листопада.

Херсонщина - це Україна_4 Херсонщина - це Україна_2

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.