Соціум

Хакери зламали російський збір на БПЛА – натомість замовили фалоімітаторів на $25 тис

Google+PinterestLinkedInTumblr

Хактивісти команди “КіберСпротив” зламали збір російського волонтера Михайла Лучина на безпілотники. Тепер йому з AliExpress приходять фалоімітатори на суму $25 000, пише Репортер

Сьогодні будемо говорити про Михаила Лучина – “волонтера”, “блогера”, а тепер і ділдовода.  Ми вже раніше писали, що насправді міша:  воєнний злочинець, шахрай, чєчєноненависник, український шпигун (останнє в нього вийшло завдяки нам). Та у міші нове захоплення – він колекціонер, – повідомляють хакактивісти.

Хакерам вдалося підв’язати “волонтерську” картку до акаунту на AliExpress  і замовити йому унікальну колекцію секс-іграшок за 25 000$, які мали піти на закупку БПЛА.

Наш експонат підв’язав “волонтерські” картку до акаунту на AliExpress, а доступ до аккаунту віддав нам. Замість дронів міша тепер відправить окупантам фури фалоімітаторів, страпонів, й інші корисні кожному росіянину речі, які ми замовили та оплатили з його картки на AliExpress.  Привітати мішу з новим званням можна за телефоном +79993055530 або в ТГ https://t.me/MishaDonbass – пишуть хакери.

Z-волонтер Міхаіл Лучин написав публічний пост, в якому сам визнав, що його хакнули українські кіберактивісти.

Він спробував заспокоїти свою Z-аудиторію, нібито гроші та товари зможуть повернути, а якщо щось і повернуть, то процес не швидкий. Фактично, гроші, які вже зараз могли бути витрачені на дрони, зависнуть ще на 1-2 місяці мінімум. Бо за кожний окремий товар йому доведеться листуватись із службою підтримки, тобто як мінімум час було виграно. Також він спробував значно применшити втрати, щоб його спонсори не розбіглися і не перестали скидати гроші на його картку.ʼ

Міша Лучін не розуміє, що цим визнанням він втратив не тільки гроші, але і довіру його прихильників, бо тепер вони точно знають, що гроші, які він з них збирав пішли на іграшки для дорослих, – повідомляють активісти.

Хактивісти команди “Кібер Спротив” на запит від InformNapalm пояснили деякі деталі операції по зламу Z-волонтера Михаила Лучина:

Чи зможе Лучин скасувати замовлення?
Вже ні, бо товари були замовлені ще 24-25 березня і деякі вже навіть доставлені. Загальна сума замовлення склала близько $25000. Гроші він збирав і витрачав на закупівлі дронів для російської армії, тому важливо було списати їх на щось інше. Вирішили замовити йому купу іграшок.

Чи можна було якось витратити ці кошти на користь ЗСУ?
На жаль, ні. Бо картка прив’язана до певної адреси, тобто всі товари із замовлення будуть доставлятись на адресу Лучина. Тому і вирішили використати його кошти таким чином.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.